طراحی سایت چیست و چگونه انجام می شود؟

طراحی سایت,طراحی سایت ارزان

آیا در جریان هستید که طراحی سایت چیست و برای امروزه به یک موضوع با اهمیت تبدیل گشته؟
طراحی سایت به مراحل ساخت، طراحی بصری و ظاهری،طراحی رابط کاربری مربوطه و همینطور برنامه ریزی محتوایی اشاره می کند.
این فرآیند شامل گزینه های متعددی مثل،چینش، تایپوگرافی و استایل محتوایی،تصاویر و گرافیک، ناوبری و طراحی اجمالی و غیره می باشد.
هدف از ایجاد یک وب سایت رساندن پیام مشخص به کاربر می باشد که این پیام بایستی به شکل کاربرپسند، جذاب، گیرا و موثر باشد.
گروه نتیرو به شما کمک می کند تا با مطالعه این مطلب هدف خودرا از طراحی و توسعه یک وبسایت پیدا کرده و در مسیر صحیحی با توجه به نیاز خود گام بردارید و از اطلاف زمان گران بها و صرف هزینه های اضافی جلوگیری کرده و با کمترین هزینه به بهترین بازدهی دست پیدا کنید.
مطمئنا نتیرو یاری گر شما در این مسیر خواهد بود.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت به معنای ساخت و تولید یک وبگاه اینترنتی که برای اطلاع رسانی،معرفی شرکت، معرفی کسب و کار، معرفی خدمات، معرفی رزومه و شخص یا فروش محصولات فروشگاه می باشد.
طراحی سایت هنری زیباست که تلاش می کند هدف و پیام مورد نظر را با رعایت اصول و زیبایی تمام در قالب کدنویسی با زبان های متعدد، طراحی های گرافیکی، تایپوگرافی های موزون و شکیل، زیبا و مورد پسند کاربر تولید کند که در این میان بایستی به کارایی وب سایت، مورد اعتماد بودن، ایمن بودن و سریع بودن توجه بسیار کرد.
هنر طراح سایت در این است که با محتوا و قالب و طراحی های گرافیکی متنوع و زیبا کاربر را تشویق کند تا عمل مورد نظر را انجام دهد؛ این عمل می تواند خرید محصول، پر کردن فرم، خرید اشتراک، دنبال کردن یک تبلیغات بخصوص یا غیره باشد.

تاریخچه طراحی سایت چیست؟

درباره تاریخچه طراحی سایت بیشتر بدانید

تاریخچه طراحی سایت

اولین وب سایت تاریخ جهان در سال 1991 و به وسیله آقایی با نام تیم برنرزلی ساخته شده است. ایشان که با نام (مختلف وب) نیز شناخته می شود، اولین سایت را در تاریخ بشر به تولید رسانیده. اختراع تیم سبب شد تا زندگی چند میلیارد انسان دیگر تحت تاثیر واقع گردد. نخستین وب سایت تاریخ، از یک ارتباط الکترونیکی استفاده می نمود. جالب است در جریان باشید که این وب سایت توانایی ارسال ایمیل را هم دارا بوده. این وب سایت فوق العاده ساده و ابتدایی که هنوز هم در دسترس کاربران می باشد، هیچ گرافیک، متن یا رنگی در طراحی ندارد و تماما ساده است. شما با بازبینی با آدرس آن می توانید وضعیت طراحی سایت در لحظه های اولیه ساخته شدن اینترنت را ببینید. در این سایت فقط قادر می باشید یک عدد متن را مشاهده فرمایید. آدرس نخستین وب سایت تولید شده در دنیا info.cern.ch می باشد.

اهمیت طراحی سایت در چیست و چرا طراحی سایت مهم است؟

درباره اهمیت طراحی سایت بیشتر بدانید

طراحی سایت رزومه ای

یک وب سایت با طراحی خوب می‌تواند نظر کاربر را جذب کند این جذب کاربر در نگاه اول می‌ تواند کاربر را به یک کاربر ماندگار تبدیل کرده و باعث شود در بلند مدت تعامل بیشتری با این وب سایت ایجاد نماید.
گروه نتیرو همواره در تلاش بوده است تا با بهترین طراحی بهترین تعامل را با کاربر برقرار نماید.به شکلی که اولین برداشت کاربر برداشتی بسیار زیبا کارآمد و امن از وب سایت بوده و اعتماد کامل کاربر را جلب نماید.
اگر از طراحی بصری و رابط کاربری مناسب استفاده شود و کاربر حس مناسبی از وب سایت دریافت نماید احتمال اینکه بعداً دوباره به وب سایت سر بزند بسیار بیشتر خواهد شد.
این جلب اعتماد در بلند مدت باعث برندسازی شما خواهد شد به این گونه که برند شما به یاد کاربر باقی خواهد ماند و در آینده از این اسم به نیکی یاد خواهد کرد و شاید حتی در آینده این اسم را به دیگر دوستان خود نیز معرفی نماید.تبدیل شدن به یک برند معتبر در میان کاربران و در ذهن‌هایشان یک سرمایه بسیار ارزشمند و طلایی خواهد بود.

چرا باید طراحی سایت به کامل‌ترین شکل ممکن صورت پذیرد؟

اهمیت کامل بودن طراحی سایت را بدانید

طراحی سایت ارزان

به طور کلی وب سایت شما همانند یک نمایش و شمایل کلی از شرکت یا فروشگاه شما می‌باشد در واقع صفحه اول سایت فروشگاهی شما ویترین مغازه شماست و صفحه اول سایت شرکتی شما در واقع درب ورودی شرکت شماست.طبیعی است هیچکس تمایل ندارد که یک ویترین بد از شمایل کسب و کار خود به کاربر نمایش دهد؛ بنابراین طراحی یک وب سایت زیبا و کارآمد بسیار با اهمیت بوده و به کسب و کار شما اعتبار و اطمینان خواهد بخشید.

یک اصل کلی وجود دارد که شما همواره باید خود را به جای کاربر قرار دهید و به جای آن فکر کنید هیچ کاربری تلاش نمی‌کند تا از یک وب سایت ناامن و نا ایمن و ناکارآمد خرید محصول یا خدمات انجام دهد بنابراین همواره باید تلاش کنید تا جزو بهترین وب سایت‌ها باشید وگرنه رقبا از شما پیشی گرفته و پیروز میدان خواهند بود.
بایستی همیشه کیفیت خوب خود را حفظ کنید و هرگز دچار افت کیفیت نشوید این افت کیفیت می‌تواند نام شما را در ذهن‌ها به افول ببرد و آن برند خوب و خوشنام سابق خود را از دست بدهید.
همواره تلاش کنید تا کیفیت خود را بالاتر ببرید این باعث می‌شود که مشتریان خود را برای همیشه پیش خود داشته باشید و آنها فکر خرید خدمات محصول از شرکت‌های رقیب را از سر بیرون کنند.
این افزایش کیفیت می‌تواند افزایش کیفی محصولات، خدمات، بهبود در بسته‌بندی و زمان ارسال و حتی دادن کد تخفیف‌های متعدد به مشتریان باشد.
همواره تلاش کنید تا حسی دوستانه و محبت آمیز بین خود و کاربر خود ایجاد نمایید تا بهترین بازدهی را دریافت کنید.
طبق تحقیقات دانشکده استندفورد ۷۵ درصد از کاربران اقرار کردند که بر اساس طراحی سایت یک شرکت درباره اعتبار آن شرکت قضاوت کرده‌اند؛ بنابراین هرچه زودتر بایستی به فکر طراحی یک وب سایت کارآمد، امن، زیبا و کاربرپسند باشید.

چرا داشتن یک وب سایت اجباری است؟
دلایل ضروری داشتن یک وب سایت را بدانید

طراحی وب

امروز روز بیشتر کسب و کار ها به شکل آنلاین ارائه خدمات می‌نمایند.هر استارتاپ و کسب و کاری تلاش می‌کند تا یک وب سایت مناسب برای خود ایجاد نماید.
در این وضعیت هر کسب و کاری که از داشتن یک وب سایت مناسب سر باز زند به زودی زود دچار افول بسیار زیادی خواهد شد و حتی امکان دارد دیگر آن کسب و کار وجود نداشته باشد.
بنابراین داشتن یک وب سایت مناسب دیگر یک انتخاب نیست و یک اجبار خواهد بود و هر کاربری به محض شنیدن اینکه یک وب سایت ندارید کسب و کار شما را ترک خواهد کرد و از رقبای شما دریافت خدمات خواهد نمود.
پس قبل از اینکه دیر شود خودتان اقدام کنید و یک وب سایت مناسب برای خود ایجاد نمایید.